JFŽL Žilina - juniori (2011/2012) / Úradná správa DFŽL Žilina č. 4 2011/12
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa DFŽL Žilina č.4 2011/12 (30.10.2011)
Futsalové súťaže pokračujú 3. kolom v prvej lige a 4. kolom
v ostatných seniorských súťažiach 4.11.2011 (piatok), 5.11.2011
(sobota) a 6.11.2011 (nedeľa). Juniori pokračujú štvrtým kolom
v pondelok 7.11.2011, a to takto:
7.11.2011 (pondelok), Športová hala na
Javorkovej (JUNIORI)
14.30 ŠK Makroteam Žilina - FC Plzeň 12°
15.30 ROYAL SOLDIERS - FC PRACHY
16.30 HAPPY Gentlemen - Futsal Team AlOtech Bánová
17.30 Debakel Krásno nad Kysucou - FC Gucci
18.30 DELUXE - DOXX
19.30 ŽFA Triberg Žilina - GSF ŽILINA
4.11.2011 (piatok), Športová hala na
Javorkovej ulici (SENIORI)
18.40 Deportivo Žilina - FERODOM
TEAM ŽILINA
19.40 FERONA SLOVAKIA ŽILINA - TEAM BÁNOVÁ
20.40 R.I.P. Žirafa - FORMULA TEAM
5.11.2011 (sobota), Športová hala na
Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 AIO tech - BANANA 2011 HÁJIK
09.00 Limbáci - JOGA-BONITO
10.00 Juventus Brass A - MŠK Žilina
11.00 FC 4Jao - FC LITERPOOL
12.00 The Yelow´s - Rajecká Lesná
13.00 THE REDS - Oranjes FF
14.00 TEAM BÁNOVÁ „B“ - SAN MARÍNO
15.00 BAD BOYS - FC Makrob Team
16.00 Red Devils B - FC Sohli
17.00 DOXX ŽILINA A - CÁR Hôrky
18.00 P.S. Aura Straník - Los Galacticos
19.00 ŽILINSKÁ UNIVERZITA - Sporting Solinky
20.00 ŽFA Triberg Žilina - MPR ŽILINA
6.11.2011 (nedeľa), Športová hala na
Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 Slepé náboje - FC Torpedo Žilina
09.00 Závodie-Hájik - MLÁTIČKY
10.00 Cys Žilina - DOXX B
11.00 TROJKÁRI 05 ŽILINA - Nová Žilina
12.00 NFC FLINSTONS PISTONS - Michaelo
13.00 FC Makrob Team - The Yellow´s – dohr.3.kola
14.00 SPARMAL Ovčiarsko - FK SIKA-STAV ŽILINA
15.00 BARSA - FC LOMI
16.00 Pomsta z lesa - Juventus „B“ Lipino
17.00 ŠOŠONI - FK Kastrol Team Žilina B
18.00 Longfield boys - H2O fone Žilina
19.00 FC Botafogo - FC Diebels Vlčince
20.00 CELTIC ŽILINA - ŽFA KRUPA PRINT Žilina (odložené)
6.11.2011 (nedeľa), Športová hala na
Rosinkách (SENIORI)
08.00 PREDATORS - FK DIVÉ SVINE
09.00 Partizán Bukovina - For Fun
10.00 Pizza Boys - Los Culés
11.00 ATHLETICO ŽILINA – Celtic B - FC Grasshoppers Solinky
12.00 RECREATIVO A - Juventus C Europarket
13.00 AC Mailand - Black Sheeps
14.00 THE RED DEVILS ŽILINA - Kanci v tanci
15.00 EUNICA FUTSAL TEAM - FC Blaugranas Žilina
16.00 SEJONG TEAM - FOFO Žilina
17.00 Rajecká Lesná - Sporting Solinky – doh. 1.kola
18.00 INTER - PISTOLEROS CELULÓZKA
19.00 COMOREK TEAM - FC ANANASI
20.00 Zetkári - Mercedes United (odložené)
Disciplinárna komisia trestá:
Hikaník Matej (DE LUXE) – (hráč v civile) – vulgárne správanie na adresu R – 4 zápasy nepodmienečne od 18.10.2011 (DP P2b). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť do 4.11.2011
Gažica Patrik (PREDATORS) – ČK po 2
ŽK – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 23.10.2011(DP P1 4a). Poplatok za
prejednanie 4€ uhradiť do 4.11.2011
Šotník Miroslav (Deportivo) - ČK po
2 ŽK – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 22.10.2011(DP P1 4a). Poplatok za
prejednanie 4€ uhradiť do 4.11.2011
Chabada Jozef (Divé Svine) - ČK po 2
ŽK – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 30.10.2011(DP P1 4a). Poplatok za
prejednanie 4€ uhradiť do 4.11.2011
Kočiš Drahomír (Mercedes United) -
ČK po 2 ŽK – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 30.10.2011(DP P1 4a).
Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť do 4.11.2011
Fitoš Miroslav (The Cactusses) - ČK
po 2 ŽK – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 31.10.2011(DP P1 4a). Poplatok
za prejednanie 4€ uhradiť do 4.11.2011
Kašiak Tibor (For Fun) – ČK – 2
zápasy nepodmienečne od 30.10.2011 (DP P1 5a). Poplatok za prejednanie 4€
uhradiť do 4.11.2011
Wtorek Marek (Mercedes United) - ČK
– 2 zápasy nepodmienečne od 30.10.2011 (DP P1 5a). Poplatok za prejednanie 4€
uhradiť do 4.11.2011
Odložené zápasy
Pistorelos Celulózka – Ferona Slovakia Žilina – družstvo Pistorelos Celulózka uhradí poplatok 10€ za odloženie stretnutia (RS 3.3b). Poplatok uhradiť do 4.11.2011
Zápasy
Team Bánova – DOXX A – v riešení
FC LOMI – Pomsta z lesa – v riešení
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.