Kolo neexistuje!
Play-off
Zápas | ||
---|---|---|
Galacticos Krásno - EVERTON
(1. zápas) |
2:1 20.01.2019 17:00 |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
FC PARTYBOYS - CA-CARGO
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:5 20.01.2019 14:30 |
|
TURISTI - ČAMBALAMBA Team
Štvrťfinále (1. zápas) |
6:3 20.01.2019 15:00 |
|
Galacticos Krásno - JPE TTT Podzávoz
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:0 20.01.2019 15:30 |
|
1. FsK Kysucké N. Mesto - EVERTON
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:3 20.01.2019 16:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
CA-CARGO - TURISTI
Semifinále (1. zápas) |
2:3 20.01.2019 16:30 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
TURISTI - Galacticos Krásno
Finále (1. zápas) |
3:6 20.01.2019 18:10 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
CA-CARGO - EVERTON
o 3. miesto (1. zápas) |
2:1 p.k. 20.01.2019 17:30 |
Základná časť
Zápas | ||
---|---|---|
DUFEKSOFT - TURISTI
baráž o finálový deň B 2 - A 3 (1. zápas) |
3:6 19.01.2019 11:00 |
|
SPORTIVA LAZIO - FC TRAFO Kudlov
baráž o finálový deň A 2 - B 3 (1. zápas) |
3:1 19.01.2019 11:30 |
|
CA-CARGO - DORAST Raková
baráž o finálový deň D 2 - C 3 (1. zápas) |
12:2 19.01.2019 15:00 |
|
Tatran Oščadnica - FC PARTYBOYS
baráž o finálový deň C 2 - D 3 (1. zápas) |
1:5 19.01.2019 15:30 |
|
ČAMBALAMBA Team - HORELICA
baráž o finálový deň F 2 - E 3 (1. zápas) |
4:2 19.01.2019 19:00 |
|
JUWE Bloky Čadca - REAL Zborov
baráž o finálový deň E 2 - F 3 (1. zápas) |
4:1 19.01.2019 19:30 |
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Galacticos Krásno - SPORTIVA LAZIO
1. kolo, Skupina A |
3:0 19.01.2019 08:00 |
|
DUFEKSOFT - FC TRAFO Kudlov
1. kolo, Skupina B |
5:2 19.01.2019 08:30 |
|
Tatran Oščadnica - FC 2 Litre
1. kolo, Skupina C |
2:5 19.01.2019 12:00 |
|
1. FsK Kysucké N. Mesto - CA-CARGO
1. kolo, Skupina D |
2:1 19.01.2019 12:30 |
|
JPE TTT Podzávoz - JUWE Bloky Čadca
1. kolo, Skupina E |
1:1 19.01.2019 16:00 |
|
ČAMBALAMBA Team - FC Tango
1. kolo, Skupina F |
2:2 19.01.2019 16:30 |
|
FC 2 Litre - TURISTI
1. kolo, Skupina G |
0:2 20.01.2019 08:00 |
|
FC PARTYBOYS - JUWE Bloky Čadca
1. kolo, Skupina H |
4:0 20.01.2019 08:30 |
|
Galacticos Krásno - CA-CARGO
1. kolo, Skupina I |
2:1 20.01.2019 11:00 |
|
SPORTIVA LAZIO - ČAMBALAMBA Team
1. kolo, Skupina J |
1:2 20.01.2019 11:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Galacticos Krásno - TURISTI
2. kolo, Skupina A |
2:1 19.01.2019 09:00 |
|
DUFEKSOFT - EVERTON
2. kolo, Skupina B |
1:2 19.01.2019 09:30 |
|
Tatran Oščadnica - DORAST Raková
2. kolo, Skupina C |
7:1 19.01.2019 13:00 |
|
1. FsK Kysucké N. Mesto - FC PARTYBOYS
2. kolo, Skupina D |
2:2 19.01.2019 13:30 |
|
JPE TTT Podzávoz - HORELICA
2. kolo, Skupina E |
9:0 19.01.2019 17:00 |
|
ČAMBALAMBA Team - REAL Zborov
2. kolo, Skupina F |
3:2 19.01.2019 17:30 |
|
JPE TTT Podzávoz - TURISTI
2. kolo, Skupina G |
1:3 20.01.2019 09:00 |
|
EVERTON - FC PARTYBOYS
2. kolo, Skupina H |
3:4 20.01.2019 09:30 |
|
FC Tango - CA-CARGO
2. kolo, Skupina I |
2:5 20.01.2019 12:00 |
|
1. FsK Kysucké N. Mesto - SPORTIVA LAZIO
2. kolo, Skupina J |
6:4 20.01.2019 12:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
SPORTIVA LAZIO - TURISTI
3. kolo, Skupina A |
4:0 19.01.2019 10:00 |
|
FC TRAFO Kudlov - EVERTON
3. kolo, Skupina B |
1:6 19.01.2019 10:30 |
|
FC 2 Litre - DORAST Raková
3. kolo, Skupina C |
7:0 19.01.2019 14:00 |
|
CA-CARGO - FC PARTYBOYS
3. kolo, Skupina D |
4:3 19.01.2019 14:30 |
|
JUWE Bloky Čadca - HORELICA
3. kolo, Skupina E |
5:4 19.01.2019 18:00 |
|
FC Tango - REAL Zborov
3. kolo, Skupina F |
4:2 19.01.2019 18:30 |
|
FC 2 Litre - JPE TTT Podzávoz
3. kolo, Skupina G |
0:3 20.01.2019 10:00 |
|
EVERTON - JUWE Bloky Čadca
3. kolo, Skupina H |
4:2 20.01.2019 10:30 |
|
Galacticos Krásno - FC Tango
3. kolo, Skupina I |
6:0 20.01.2019 13:00 |
|
1. FsK Kysucké N. Mesto - ČAMBALAMBA Team
3. kolo, Skupina J |
2:1 20.01.2019 13:30 |