Play-off
Osemfinále
Zápas | ||
---|---|---|
OŠK Zlatníci - Terchovci
Osemfinále (1. zápas) |
4:4 20.04.2024 18:00 |
|
Šujani Lysica - 1. KŠK Žilina
Osemfinále (1. zápas) |
4:4 19.04.2024 18:00 |
|
Veteráni F.C. - Juve A30
Osemfinále (1. zápas) |
2:4 20.04.2024 19:00 |
|
FK Mreža - FK Kastrol Team Žilina AFX
Osemfinále (1. zápas) |
8:7 25.04.2024 19:00 |
|
FC Terra Varna - CF UNITED FC
Osemfinále (1. zápas) |
5:7 25.04.2024 21:00 |
|
Terchovci - OŠK Zlatníci
Osemfinále (2. zápas) |
3:7 27.04.2024 19:00 |
|
1. KŠK Žilina - Šujani Lysica
Osemfinále (2. zápas) |
1:5 predvčerom o 18:00 |
|
Juve A30 - Veteráni F.C.
Osemfinále (2. zápas) |
4:3 30.04.2024 20:00 |
|
FK Kastrol Team Žilina AFX - FK Mreža
Osemfinále (2. zápas) |
3:7 30.04.2024 19:00 |
|
CF UNITED FC - FC Terra Varna
Osemfinále (2. zápas) |
6:1 predvčerom o 19:00 |
|
Slavoj Houslice-Doxx C - 1.FC ALL-INN Budatín
Osemfinále (1. zápas) |
7:3 28.04.2024 18:30 |
|
1.FC ALL-INN Budatín - Slavoj Houslice-Doxx C
Osemfinále (2. zápas) |
1:5 01.05.2024 20:00 |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
FC Dentastick - Juve A30
Štvrťfinále (1. zápas) |
dnes o 00:00
pridať výsledok |
|
FC MACANGA - CF UNITED FC
Štvrťfinále (1. zápas) |
dnes o 00:00
pridať výsledok |
|
OŠK Zlatníci - FK Mreža
Štvrťfinále (1. zápas) |
dnes o 00:00
pridať výsledok |
|
Slavoj Houslice-Doxx C - Šujani Lysica
Štvrťfinále (1. zápas) |
dnes o 00:00
pridať výsledok |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
OŠK Zlatníci - CF UNITED FC
1. kolo |
1:3 12.10.2023 18:30 |
|
Veteráni F.C. - Slavoj Houslice-Doxx C
1. kolo |
2:1 15.10.2023 19:30 |
|
FK Kastrol Team Žilina AFX - FC Terra Varna
1. kolo |
3:1 26.10.2023 20:00 |
|
FC Dentastick - 1. KŠK Žilina
1. kolo |
8:1 11.11.2023 17:00 |
|
FK Mreža - FC MACANGA
1. kolo |
9:4 20.12.2023 18:00 |
|
Šujani Lysica - Terchovci
1. kolo |
12:5 22.12.2023 20:00 |
|
Juve A30 - 1.FC ALL-INN Budatín
1. kolo |
5:3 30.01.2024 20:00 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
CF UNITED FC - FK Mreža
2. kolo |
3:8 19.10.2023 19:00 |
|
FC Terra Varna - Veteráni F.C.
2. kolo |
2:6 21.10.2023 17:00 |
|
1. KŠK Žilina - 1.FC ALL-INN Budatín
2. kolo |
3:5 22.10.2023 17:30 |
|
Terchovci - OŠK Zlatníci
2. kolo |
1:8 22.10.2023 18:30 |
|
Slavoj Houslice-Doxx C - Šujani Lysica
2. kolo |
3:2 22.10.2023 19:30 |
|
FC MACANGA - FC Dentastick
2. kolo |
3:5 11.02.2024 15:30 |
|
FK Kastrol Team Žilina AFX - Juve A30
2. kolo |
oboj. kont. 18.02.2024 00:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Terchovci - Veteráni F.C.
3. kolo |
1:6 29.10.2023 18:30 |
|
1. KŠK Žilina - FK Mreža
3. kolo |
3:17 31.10.2023 19:00 |
|
1.FC ALL-INN Budatín - FC Dentastick
3. kolo |
4:5 04.11.2023 19:00 |
|
FC MACANGA - OŠK Zlatníci
3. kolo |
3:2 11.11.2023 19:00 |
|
Slavoj Houslice-Doxx C - FK Kastrol Team Žilina AFX
3. kolo |
2:2 12.11.2023 17:30 |
|
CF UNITED FC - Šujani Lysica
3. kolo |
4:7 12.11.2023 19:30 |
|
FC Terra Varna - Juve A30
3. kolo |
6:3 02.02.2024 18:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FK Kastrol Team Žilina AFX - Terchovci
4. kolo |
7:4 03.11.2023 19:00 |
|
Šujani Lysica - FC MACANGA
4. kolo |
1:9 03.11.2023 21:00 |
|
FC Terra Varna - Slavoj Houslice-Doxx C
4. kolo |
2:7 05.11.2023 16:30 |
|
OŠK Zlatníci - 1. KŠK Žilina
4. kolo |
6:2 05.11.2023 18:30 |
|
Veteráni F.C. - CF UNITED FC
4. kolo |
4:1 05.11.2023 19:30 |
|
FK Mreža - 1.FC ALL-INN Budatín
4. kolo |
5:2 09.11.2023 18:00 |
|
Juve A30 - FC Dentastick
4. kolo |
1:9 11.01.2024 18:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Terchovci - FC Terra Varna
5. kolo |
2:5 11.11.2023 16:00 |
|
CF UNITED FC - FK Kastrol Team Žilina AFX
5. kolo |
4:2 19.11.2023 15:30 |
|
FC Dentastick - FK Mreža
5. kolo |
4:8 19.11.2023 16:00 |
|
FC MACANGA - Veteráni F.C.
5. kolo |
3:3 19.11.2023 16:30 |
|
1. KŠK Žilina - Šujani Lysica
5. kolo |
2:4 19.11.2023 19:30 |
|
1.FC ALL-INN Budatín - OŠK Zlatníci
5. kolo |
5:14 27.01.2024 18:00 |
|
Slavoj Houslice-Doxx C - Juve A30
5. kolo |
14:2 14.02.2024 19:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
OŠK Zlatníci - FC Dentastick
6. kolo |
2:4 25.11.2023 18:00 |
|
FK Kastrol Team Žilina AFX - FC MACANGA
6. kolo |
3:5 26.11.2023 16:30 |
|
Veteráni F.C. - 1. KŠK Žilina
6. kolo |
7:5 26.11.2023 17:30 |
|
FC Terra Varna - CF UNITED FC
6. kolo |
5:3 26.11.2023 18:30 |
|
Šujani Lysica - 1.FC ALL-INN Budatín
6. kolo |
5:1 10.12.2023 19:30 |
|
Juve A30 - FK Mreža
6. kolo |
5:11 13.01.2024 18:00 |
|
Slavoj Houslice-Doxx C - Terchovci
6. kolo |
14:0 14.01.2024 16:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FK Mreža - OŠK Zlatníci
7. kolo |
6:5 01.12.2023 19:00 |
|
CF UNITED FC - Slavoj Houslice-Doxx C
7. kolo |
7:6 03.12.2023 16:00 |
|
FC MACANGA - FC Terra Varna
7. kolo |
9:7 03.12.2023 16:30 |
|
1.FC ALL-INN Budatín - Veteráni F.C.
7. kolo |
2:8 03.12.2023 17:30 |
|
FC Dentastick - Šujani Lysica
7. kolo |
4:3 03.12.2023 19:30 |
|
1. KŠK Žilina - FK Kastrol Team Žilina AFX
7. kolo |
2:6 14.01.2024 19:30 |
|
Terchovci - Juve A30
7. kolo |
7:10 21.01.2024 15:30 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FC Terra Varna - 1. KŠK Žilina
8. kolo |
7:2 10.12.2023 16:30 |
|
Veteráni F.C. - FC Dentastick
8. kolo |
6:7 10.12.2023 17:00 |
|
Šujani Lysica - FK Mreža
8. kolo |
3:2 14.12.2023 19:00 |
|
Slavoj Houslice-Doxx C - FC MACANGA
8. kolo |
3:6 17.12.2023 16:00 |
|
FK Kastrol Team Žilina AFX - 1.FC ALL-INN Budatín
8. kolo |
8:2 17.12.2023 18:30 |
|
Terchovci - CF UNITED FC
8. kolo |
5:8 17.12.2023 20:00 |
|
Juve A30 - OŠK Zlatníci
8. kolo |
4:12 21.12.2023 18:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FC MACANGA - Terchovci
9. kolo |
5:0 kont. 08.12.2023 20:00 |
|
OŠK Zlatníci - Šujani Lysica
9. kolo |
2:2 05.01.2024 19:00 |
|
1. KŠK Žilina - Slavoj Houslice-Doxx C
9. kolo |
3:4 07.01.2024 16:00 |
|
FK Mreža - Veteráni F.C.
9. kolo |
5:5 07.01.2024 17:30 |
|
CF UNITED FC - Juve A30
9. kolo |
7:3 07.01.2024 18:30 |
|
1.FC ALL-INN Budatín - FC Terra Varna
9. kolo |
4:7 13.01.2024 19:00 |
|
FC Dentastick - FK Kastrol Team Žilina AFX
9. kolo |
8:0 28.01.2024 18:30 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FK Kastrol Team Žilina AFX - FK Mreža
10. kolo |
7:4 15.10.2023 20:30 |
|
Slavoj Houslice-Doxx C - 1.FC ALL-INN Budatín
10. kolo |
8:3 29.10.2023 19:30 |
|
Juve A30 - Šujani Lysica
10. kolo |
1:14 26.11.2023 19:30 |
|
FC Terra Varna - FC Dentastick
10. kolo |
7:4 17.12.2023 17:00 |
|
Veteráni F.C. - OŠK Zlatníci
10. kolo |
2:6 23.12.2023 14:00 |
|
CF UNITED FC - FC MACANGA
10. kolo |
5:8 14.01.2024 15:30 |
|
Terchovci - 1. KŠK Žilina
10. kolo |
5:4 28.01.2024 19:30 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1.FC ALL-INN Budatín - Terchovci
11. kolo |
4:3 17.11.2023 19:00 |
|
1. KŠK Žilina - CF UNITED FC
11. kolo |
5:7 21.01.2024 13:30 |
|
FK Mreža - FC Terra Varna
11. kolo |
3:1 21.01.2024 17:00 |
|
OŠK Zlatníci - FK Kastrol Team Žilina AFX
11. kolo |
2:3 21.01.2024 18:00 |
|
FC Dentastick - Slavoj Houslice-Doxx C
11. kolo |
2:3 21.01.2024 18:30 |
|
FC MACANGA - Juve A30
11. kolo |
2:3 26.01.2024 18:00 |
|
Šujani Lysica - Veteráni F.C.
11. kolo |
2:1 28.01.2024 17:30 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FC Terra Varna - OŠK Zlatníci
12. kolo |
1:11 07.01.2024 16:30 |
|
FC MACANGA - 1. KŠK Žilina
12. kolo |
13:6 01.02.2024 19:00 |
|
Terchovci - FC Dentastick
12. kolo |
6:7 02.02.2024 19:00 |
|
CF UNITED FC - 1.FC ALL-INN Budatín
12. kolo |
7:4 04.02.2024 13:30 |
|
FK Kastrol Team Žilina AFX - Šujani Lysica
12. kolo |
2:5 04.02.2024 18:30 |
|
Slavoj Houslice-Doxx C - FK Mreža
12. kolo |
3:2 18.02.2024 16:30 |
|
Juve A30 - Veteráni F.C.
12. kolo |
1:11 18.02.2024 17:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1. KŠK Žilina - Juve A30
13. kolo |
14:3 03.12.2023 17:00 |
|
1.FC ALL-INN Budatín - FC MACANGA
13. kolo |
3:11 29.12.2023 17:00 |
|
Veteráni F.C. - FK Kastrol Team Žilina AFX
13. kolo |
11:0 11.02.2024 17:00 |
|
OŠK Zlatníci - Slavoj Houslice-Doxx C
13. kolo |
8:1 11.02.2024 18:30 |
|
Šujani Lysica - FC Terra Varna
13. kolo |
2:4 11.02.2024 19:30 |
|
FK Mreža - Terchovci
13. kolo |
6:4 15.02.2024 18:00 |
|
FC Dentastick - CF UNITED FC
13. kolo |
13:2 23.02.2024 19:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1. KŠK Žilina - FC Terra Varna
14. kolo, Skupina 8. - 14. |
3:6 24.02.2024 18:00 |
|
FC Dentastick - Veteráni F.C.
14. kolo, Skupina 1. - 7. |
4:1 25.02.2024 16:00 |
|
FK Mreža - Šujani Lysica
14. kolo, Skupina 1. - 7. |
3:7 25.02.2024 19:30 |
|
Juve A30 - Terchovci
14. kolo, Skupina 8. - 14. |
3:1 03.03.2024 17:00 |
|
FC MACANGA - Slavoj Houslice-Doxx C
14. kolo, Skupina 1. - 7. |
5:3 28.03.2024 19:00 |
|
1.FC ALL-INN Budatín - FK Kastrol Team Žilina AFX
14. kolo, Skupina 8. - 14. |
2:4 17.04.2024 19:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FC MACANGA - FK Mreža
15. kolo, Skupina 1. - 7. |
2:4 29.02.2024 19:00 |
|
FK Kastrol Team Žilina AFX - 1. KŠK Žilina
15. kolo, Skupina 8. - 14. |
2:5 01.03.2024 18:00 |
|
FC Dentastick - OŠK Zlatníci
15. kolo, Skupina 1. - 7. |
0:5 kont. 02.03.2024 20:00 |
|
CF UNITED FC - 1.FC ALL-INN Budatín
15. kolo, Skupina 8. - 14. |
4:4 03.03.2024 17:30 |
|
Veteráni F.C. - Šujani Lysica
15. kolo, Skupina 1. - 7. |
2:7 03.03.2024 18:00 |
|
FC Terra Varna - Terchovci
15. kolo, Skupina 8. - 14. |
2:1 10.03.2024 17:30 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FC Terra Varna - FK Kastrol Team Žilina AFX
16. kolo, Skupina 8. - 14. |
2:0 08.03.2024 20:00 |
|
Veteráni F.C. - FK Mreža
16. kolo, Skupina 1. - 7. |
3:4 10.03.2024 16:30 |
|
Slavoj Houslice-Doxx C - OŠK Zlatníci
16. kolo, Skupina 1. - 7. |
3:6 10.03.2024 18:00 |
|
Juve A30 - CF UNITED FC
16. kolo, Skupina 8. - 14. |
4:6 10.03.2024 18:30 |
|
Terchovci - 1.FC ALL-INN Budatín
16. kolo, Skupina 8. - 14. |
9:6 11.04.2024 21:00 |
|
FC Dentastick - FC MACANGA
16. kolo, Skupina 1. - 7. |
3:0 13.04.2024 18:00 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
OŠK Zlatníci - FC MACANGA
17. kolo, Skupina 1. - 7. |
2:7 17.03.2024 17:00 |
|
Šujani Lysica - FC Dentastick
17. kolo, Skupina 1. - 7. |
6:6 17.03.2024 18:30 |
|
FC Terra Varna - 1.FC ALL-INN Budatín
17. kolo, Skupina 8. - 14. |
5:4 22.03.2024 20:00 |
|
FK Kastrol Team Žilina AFX - CF UNITED FC
17. kolo, Skupina 8. - 14. |
3:7 24.03.2024 16:30 |
|
Slavoj Houslice-Doxx C - Veteráni F.C.
17. kolo, Skupina 1. - 7. |
5:1 07.04.2024 18:30 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1.FC ALL-INN Budatín - 1. KŠK Žilina
18. kolo, Skupina 8. - 14. |
6:10 18.02.2024 20:30 |
|
1. KŠK Žilina - Juve A30
18. kolo, Skupina 8. - 14. |
9:2 28.02.2024 19:00 |
|
CF UNITED FC - Terchovci
18. kolo, Skupina 8. - 14. |
7:4 14.03.2024 19:00 |
|
Juve A30 - FK Kastrol Team Žilina AFX
18. kolo, Skupina 8. - 14. |
4:0 22.03.2024 19:00 |
|
Veteráni F.C. - FC MACANGA
18. kolo, Skupina 1. - 7. |
3:7 24.03.2024 18:30 |
|
Šujani Lysica - OŠK Zlatníci
18. kolo, Skupina 1. - 7. |
3:9 24.03.2024 19:00 |
|
FK Mreža - Slavoj Houslice-Doxx C
18. kolo, Skupina 1. - 7. |
0:5 kont. 13.04.2024 00:00 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1.FC ALL-INN Budatín - Juve A30
19. kolo, Skupina 8. - 14. |
2:6 17.03.2024 16:30 |
|
1. KŠK Žilina - Terchovci
19. kolo, Skupina 8. - 14. |
11:4 24.03.2024 17:30 |
|
CF UNITED FC - FC Terra Varna
19. kolo, Skupina 8. - 14. |
1:2 27.03.2024 19:00 |
|
OŠK Zlatníci - Veteráni F.C.
19. kolo, Skupina 1. - 7. |
5:4 28.03.2024 18:00 |
|
FK Mreža - FC Dentastick
19. kolo, Skupina 1. - 7. |
0:5 kont. 13.04.2024 00:00 |
|
Šujani Lysica - Slavoj Houslice-Doxx C
19. kolo, Skupina 1. - 7. |
5:5 14.04.2024 19:30 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Slavoj Houslice-Doxx C - FC Dentastick
20. kolo, Skupina 1. - 7. |
4:2 24.03.2024 19:30 |
|
CF UNITED FC - 1. KŠK Žilina
20. kolo, Skupina 8. - 14. |
8:4 04.04.2024 18:00 |
|
FC MACANGA - Šujani Lysica
20. kolo, Skupina 1. - 7. |
5:2 05.04.2024 20:30 |
|
Juve A30 - FC Terra Varna
20. kolo, Skupina 8. - 14. |
7:1 12.04.2024 20:00 |
|
OŠK Zlatníci - FK Mreža
20. kolo, Skupina 1. - 7. |
5:0 kont. 13.04.2024 00:00 |
|
Terchovci - FK Kastrol Team Žilina AFX
20. kolo, Skupina 8. - 14. |
5:16 14.04.2024 18:00 |