Pavúk - play-off
16-finále |
Osemfinále |
Štvrťfinále |
Semifinále |
FináleO 3. miesto |
Nasadenie do play-off: víťazi skupín 1. až 10. miesto, tímy z druhej pozície 11. až 20. miesto, tretí zo skupín 21. až 30. miesto, štvrtí zo skupín 31. až 40. miesto, do 16-finále postúpilo najlepších 32 tímov. Hrá sa na jedno víťazstvo. Nastúpiť môžu iba hráči, ktorí v základnej časti odohrali aspoň jedno stretnutie.
Play-off
16-finále
Zápas | ||
---|---|---|
1
Ladik Team - CVČ STROM SOLINKY
16-finále (1. zápas) |
7:1 17.06.2021 19:30 |
|
Juventus Lipino Žilina A - BANANA 2011 HÁJIK A
16-finále (1. zápas) |
5:0 kont. 23.06.2021 19:30 |
|
Centrifuga A - Old Boys Žilina
16-finále (1. zápas) |
13:2 18.06.2021 20:00 |
|
DYNAMO ŽILINA - NFC Flinstons Pistons-MŠK FUTSAL D
16-finále (1. zápas) |
8:1 22.06.2021 17:30 |
|
Čmeliaci - Grizzly Nededza
16-finále (1. zápas) |
5:2 20.06.2021 17:30 |
|
1
MŠK Žilina FUTSAL U21 A - Drvič
16-finále (1. zápas) |
8:4 17.06.2021 20:30 |
|
ProFutsal Team - PREDATORS
16-finále (1. zápas) |
6:3 20.06.2021 18:30 |
|
1
1. FC Rozsutec - FC Manolo Team Žilina B
16-finále (1. zápas) |
7:5 20.06.2021 20:30 |
|
1
Queretaro A - FC Rondel
16-finále (1. zápas) |
13:5 22.06.2021 18:30 |
|
1
Jalapeňos - eFCe Hvězdice
16-finále (1. zápas) |
5:3 21.06.2021 20:30 |
|
FC Manolo Team Žilina A - FTT Kanibali
16-finále (1. zápas) |
10:1 18.06.2021 19:00 |
|
1
CyS Žilina - PUPKÁČI Futsal Team-MPR B
16-finále (1. zápas) |
3:4 18.06.2021 21:00 |
|
ALL IN - Veteráni F.C.
16-finále (1. zápas) |
16:4 22.06.2021 20:30 |
|
Štangáče - FK Turie
16-finále (1. zápas) |
10:2 20.06.2021 16:30 |
|
1
N2N Mladé Pušky - Gunners
16-finále (1. zápas) |
5:6 p.k. 22.06.2021 19:30 |
|
FK Sršne - ANIMALS
16-finále (1. zápas) |
5:0 kont. 20.06.2021 00:00 |
Osemfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Ladik Team - PUPKÁČI Futsal Team-MPR B
Osemfinále (1. zápas) |
4:2 28.06.2021 21:15 |
|
Juventus Lipino Žilina A - Gunners
Osemfinále (1. zápas) |
11:4 27.06.2021 19:30 |
|
1
Centrifuga A - FK Sršne
Osemfinále (1. zápas) |
3:2 27.06.2021 17:30 |
|
1
DYNAMO ŽILINA - Štangáče
Osemfinále (1. zápas) |
3:4 28.06.2021 20:15 |
|
Čmeliaci - ALL IN
Osemfinále (1. zápas) |
3:11 27.06.2021 18:30 |
|
MŠK Žilina FUTSAL U21 A - FC Manolo Team Žilina A
Osemfinále (1. zápas) |
2:9 26.06.2021 20:00 |
|
1
ProFutsal Team - Jalapeňos
Osemfinále (1. zápas) |
6:7 p.k. 27.06.2021 20:30 |
|
1
1. FC Rozsutec - Queretaro A
Osemfinále (1. zápas) |
3:9 27.06.2021 21:30 |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
1
Ladik Team - Štangáče
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:6 03.07.2021 17:00 |
|
Juventus Lipino Žilina A - ALL IN
Štvrťfinále (1. zápas) |
7:4 02.07.2021 20:00 |
|
1
Centrifuga A - FC Manolo Team Žilina A
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:5 01.07.2021 19:30 |
|
1
Queretaro A - Jalapeňos
Štvrťfinále (1. zápas) |
6:1 01.07.2021 20:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Juventus Lipino Žilina A - Štangáče
Semifinále (1. zápas) |
6:2 04.07.2021 17:00 |
|
1
Queretaro A - FC Manolo Team Žilina A
Semifinále (1. zápas) |
3:4 p.k. 04.07.2021 18:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
1
Juventus Lipino Žilina A - FC Manolo Team Žilina A
Finále (1. zápas) |
5:0 04.07.2021 20:30 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
1
Queretaro A - Štangáče
o 3. miesto (1. zápas) |
4:8 04.07.2021 19:30 |