Pavúk - play-off
16-finále |
Osemfinále |
Štvrťfinále |
Semifinále |
FináleO 3. miesto |
hrá sa na jedno víťazstvo, v prípade remízy nasleduje 2minútové predĺženie 3 na 3, potom prípadne 3 penalty pre každý tím, v zápasoch play-off môžu nastúpiť iba hráči, ktorí v základnej časti odohrali aspoň 1 stretnutie!
Play-off
16-finále
Zápas | ||
---|---|---|
FC Vrece - Red Falcons
16-finále (1. zápas) |
4:3 p.p. 02.07.2017 14:30 |
|
Shredder Team - MFK Hájik
16-finále (1. zápas) |
2:8 01.07.2017 18:15 |
|
ROAD SK - ANIMALS
16-finále (1. zápas) |
4:6 03.07.2017 19:30 |
|
ZSSR - FK Kastrol Team Žilina AFX
16-finále (1. zápas) |
6:1 02.07.2017 16:30 |
|
Recreativo - FSC Small Wood Žilina
16-finále (1. zápas) |
5:0 kont. 02.07.2017 00:00 |
|
FC SAMINECHCE - ByZA-Ultras
16-finále (1. zápas) |
16:5 02.07.2017 19:30 |
|
Queretaro - BANANA 2011 HÁJIK
16-finále (1. zápas) |
6:11 03.07.2017 18:00 |
Osemfinále
Zápas | ||
---|---|---|
FC Solinky - MFK Hájik
Osemfinále (1. zápas) |
9:2 04.07.2017 19:30 |
|
Malaga - ANIMALS
Osemfinále (1. zápas) |
6:0 06.07.2017 19:30 |
|
BANDA - BANANA 2011 HÁJIK
Osemfinále (1. zápas) |
15:1 05.07.2017 16:15 |
|
PIZZERIA TEMPO - FC SAMINECHCE
Osemfinále (1. zápas) |
7:5 05.07.2017 20:15 |
|
Bruins United-Sporting B - Recreativo
Osemfinále (1. zápas) |
3:2 06.07.2017 20:30 |
|
ALL IN - ZSSR
Osemfinále (1. zápas) |
4:3 p.p. 06.07.2017 18:30 |
|
AS Krivé Nohy - FC Vrece
Osemfinále (1. zápas) |
4:5 04.07.2017 20:30 |
|
FC ANANASI - CyS Paradigma Žilina
Osemfinále (1. zápas) |
5:4 p.k. 04.07.2017 18:30 |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
FC Solinky - FC Vrece
Štvrťfinále (1. zápas) |
10:3 07.07.2017 19:10 |
|
Malaga - FC ANANASI
Štvrťfinále (1. zápas) |
8:2 07.07.2017 21:10 |
|
BANDA - ALL IN
Štvrťfinále (1. zápas) |
6:5 p.k. 07.07.2017 18:10 |
|
PIZZERIA TEMPO - Bruins United-Sporting B
Štvrťfinále (1. zápas) |
4:6 07.07.2017 20:10 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
FC Solinky - Bruins United-Sporting B
Semifinále (1. zápas) |
9:1 09.07.2017 15:00 |
|
Malaga - BANDA
Semifinále (1. zápas) |
3:1 09.07.2017 16:05 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
FC Solinky - Malaga
Finále (1. zápas) |
3:5 09.07.2017 19:15 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
BANDA - Bruins United-Sporting B
o 3. miesto (1. zápas) |
5:3 09.07.2017 18:00 |