Play-off
16-finále
Zápas | ||
---|---|---|
Juventus Žilina - FC 4Jao
16-finále (1. zápas) |
5:0 kont. 26.06.2016 00:00 |
|
SynotTIP Bánová - FC ANANASI-Profirol B
16-finále (1. zápas) |
5:0 kont. 25.06.2016 16:00 |
|
Cys Žilina - FC Olympic
16-finále (1. zápas) |
5:0 24.06.2016 21:30 |
|
1
FC Terra Varna - Giraffa Camelo Pajdalis
16-finále (1. zápas) |
9:4 23.06.2016 21:30 |
|
EUNICA FUTSAL TEAM - FC Familia
16-finále (1. zápas) |
12:6 25.06.2016 11:00 |
|
1
ŠOŠONI-Red Devils B - Mercedes United
16-finále (1. zápas) |
5:2 24.06.2016 18:30 |
|
1
FC Solinky - ANIMALS
16-finále (1. zápas) |
9:8 23.06.2016 19:30 |
|
BANDA - Queretaro
16-finále (1. zápas) |
13:2 25.06.2016 15:00 |
|
1
PREDATORS - Jalapeňos
16-finále (1. zápas) |
5:4 p.k. 23.06.2016 17:30 |
|
1
DYNAMO ŽILINA - CVČ STROM SOLINKY
16-finále (1. zápas) |
3:10 24.06.2016 20:30 |
|
1
WU-Čince CREW-Trojkári B - FSC Small Wood Žilina A
16-finále (1. zápas) |
8:6 23.06.2016 18:30 |
|
H2O fone Žilina - FK Kastrol Team Žilina AFX
16-finále (1. zápas) |
3:4 25.06.2016 10:00 |
|
Malaga - ŽFA Žilina
16-finále (1. zápas) |
0:5 26.06.2016 15:30 |
|
1
Sporting Solinky - ROAD SK
16-finále (1. zápas) |
5:4 p.k. 23.06.2016 20:30 |
|
1
Slavoj Houslice - FSC Small Wood Žilina B
16-finále (1. zápas) |
7:2 24.06.2016 19:30 |
|
1
Slovenský Orloj Stará Bystrica - Recreativo
16-finále (1. zápas) |
4:3 24.06.2016 17:30 |
Osemfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Juventus Žilina - CVČ STROM SOLINKY
Osemfinále (1. zápas) |
12:3 01.07.2016 18:30 |
|
SynotTIP Bánová - FK Kastrol Team Žilina AFX
Osemfinále (1. zápas) |
7:4 27.06.2016 17:45 |
|
Cys Žilina - ŽFA Žilina
Osemfinále (1. zápas) |
5:4 p.k. 01.07.2016 19:30 |
|
1
FC Terra Varna - Slovenský Orloj Stará Bystrica
Osemfinále (1. zápas) |
1:5 28.06.2016 19:30 |
|
1
EUNICA FUTSAL TEAM - Slavoj Houslice
Osemfinále (1. zápas) |
2:8 28.06.2016 20:30 |
|
ŠOŠONI-Red Devils B - Sporting Solinky
Osemfinále (1. zápas) |
5:6 01.07.2016 20:30 |
|
1
FC Solinky - WU-Čince CREW-Trojkári B
Osemfinále (1. zápas) |
4:2 28.06.2016 18:30 |
|
BANDA - PREDATORS
Osemfinále (1. zápas) |
8:4 30.06.2016 19:30 |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Juventus Žilina - Slovenský Orloj Stará Bystrica
Štvrťfinále (1. zápas) |
14:5 02.07.2016 20:00 |
|
SynotTIP Bánová - Slavoj Houslice
Štvrťfinále (1. zápas) |
7:6 02.07.2016 11:00 |
|
Cys Žilina - Sporting Solinky
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:2 02.07.2016 18:00 |
|
FC Solinky - BANDA
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:7 02.07.2016 19:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
1
SynotTIP Bánová - Cys Žilina
Semifinále (1. zápas) |
11:1 03.07.2016 15:30 |
|
1
Juventus Žilina - BANDA
Semifinále (1. zápas) |
10:1 03.07.2016 16:40 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
Juventus Žilina - SynotTIP Bánová
Finále (1. zápas) |
2:11 03.07.2016 20:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
Cys Žilina - BANDA
o 3. miesto (1. zápas) |
1:5 03.07.2016 18:45 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
CVČ STROM SOLINKY - MFK Hájik
1. kolo, skupina B |
8:1 06.05.2016 18:15 |
|
1
BANDA - Mercedes United
1. kolo, skupina B |
7:2 06.05.2016 20:15 |
|
1
Lokomotíva Utd. - H2O fone Žilina
1. kolo, skupina D |
3:5 07.05.2016 16:00 |
|
FC Familia - AC Mailand
1. kolo, skupina A |
6:1 08.05.2016 19:30 |
|
TNV - Malaga
1. kolo, skupina E |
2:13 08.05.2016 20:30 |
|
1
DYNAMO ŽILINA - EUNICA FUTSAL TEAM
1. kolo, skupina E |
4:5 p.k. 10.05.2016 18:30 |
|
SynotTIP Bánová - FSC Small Wood Žilina A
1. kolo, skupina A |
12:6 12.05.2016 18:30 |
|
Slovenský Orloj Stará Bystrica - Queretaro
1. kolo, skupina F |
8:1 12.05.2016 19:30 |
|
1
Cys Žilina - Recreativo
1. kolo, skupina D |
4:3 14.05.2016 16:00 |
|
1
FC ANANASI-Profirol B - FSC Small Wood Žilina B
1. kolo, skupina B |
5:3 14.05.2016 20:00 |
|
FK Kastrol Team Žilina AFX - FC 4Jao
1. kolo, skupina D |
4:2 15.05.2016 17:30 |
|
FC Solinky - Sporting Solinky
1. kolo, skupina A |
8:6 15.05.2016 19:30 |
|
1
Slavoj Houslice - ProGamers
1. kolo, skupina C |
13:1 29.05.2016 20:30 |
|
Jalapeňos - PREDATORS
1. kolo, skupina C |
0:4 02.06.2016 18:30 |
|
1
ANIMALS - Slavoj Houslice
1. kolo, skupina C |
4:7 03.06.2016 20:30 |
|
1
Juventus Žilina - ProGamers
1. kolo, skupina C |
24:10 03.06.2016 21:30 |
|
1
ŠOŠONI-Red Devils B - WU-Čince CREW-Trojkári B
1. kolo, skupina F |
7:6 p.k. 10.06.2016 20:30 |
|
1
FC Matador - ROAD SK
1. kolo, skupina F |
0:2 16.06.2016 19:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
FC Terra Varna - BANDA
2. kolo, skupina B |
4:3 05.05.2016 18:30 |
|
H2O fone Žilina - FK Kastrol Team Žilina AFX
2. kolo, skupina D |
4:3 12.05.2016 17:30 |
|
ProGamers - PREDATORS
2. kolo, skupina C |
2:9 14.05.2016 11:00 |
|
1
Juventus Žilina - ANIMALS
2. kolo, skupina C |
17:0 14.05.2016 19:00 |
|
FC Olympic - Lokomotíva Utd.
2. kolo, skupina D |
6:5 p.k. 15.05.2016 15:00 |
|
TNV - Giraffa Camelo Pajdalis
2. kolo, skupina E |
0:5 kont. 15.05.2016 20:30 |
|
FC Familia - FSC Small Wood Žilina A
2. kolo, skupina A |
7:9 17.05.2016 19:30 |
|
1
AC Mailand - FC Solinky
2. kolo, skupina A |
2:15 20.05.2016 18:15 |
|
FC 4Jao - Cys Žilina
2. kolo, skupina D |
0:5 22.05.2016 17:30 |
|
Slavoj Houslice - Jalapeňos
2. kolo, skupina C |
3:0 22.05.2016 18:30 |
|
1
ROAD SK - ŠOŠONI-Red Devils B
2. kolo, skupina F |
4:7 27.05.2016 18:30 |
|
ŽFA Žilina - Malaga
2. kolo, skupina E |
5:7 04.06.2016 13:00 |
|
Queretaro - WU-Čince CREW-Trojkári B
2. kolo, skupina F |
5:8 07.06.2016 19:30 |
|
SynotTIP Bánová - Sporting Solinky
2. kolo, skupina A |
11:8 09.06.2016 20:30 |
|
Slovenský Orloj Stará Bystrica - FC Matador
2. kolo, skupina F |
6:2 12.06.2016 11:30 |
|
MFK Hájik - FC ANANASI-Profirol B
2. kolo, skupina B |
4:6 12.06.2016 14:30 |
|
Mercedes United - CVČ STROM SOLINKY
2. kolo, skupina B |
2:6 12.06.2016 20:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
WU-Čince CREW-Trojkári B - ROAD SK
3. kolo, skupina F |
3:6 05.05.2016 19:30 |
|
1
Jalapeňos - Juventus Žilina
3. kolo, skupina C |
0:12 10.05.2016 19:30 |
|
Cys Žilina - H2O fone Žilina
3. kolo, skupina D |
3:2 17.05.2016 20:30 |
|
ANIMALS - ProGamers
3. kolo, skupina C |
7:3 19.05.2016 20:30 |
|
1
Recreativo - FC 4Jao
3. kolo, skupina D |
5:3 21.05.2016 17:00 |
|
1
FK Kastrol Team Žilina AFX - FC Olympic
3. kolo, skupina D |
2:9 22.05.2016 14:30 |
|
1
DYNAMO ŽILINA - TNV
3. kolo, skupina E |
9:2 22.05.2016 20:30 |
|
CVČ STROM SOLINKY - FC Terra Varna
3. kolo, skupina B |
3:6 24.05.2016 19:30 |
|
1
FSC Small Wood Žilina B - MFK Hájik
3. kolo, skupina B |
10:2 27.05.2016 19:30 |
|
1
FC ANANASI-Profirol B - Mercedes United
3. kolo, skupina B |
6:8 27.05.2016 21:30 |
|
1
EUNICA FUTSAL TEAM - ŽFA Žilina
3. kolo, skupina E |
5:0 28.05.2016 19:00 |
|
FC Solinky - SynotTIP Bánová
3. kolo, skupina A |
9:14 02.06.2016 19:30 |
|
FC Matador - Queretaro
3. kolo, skupina F |
4:7 02.06.2016 20:30 |
|
FSC Small Wood Žilina A - AC Mailand
3. kolo, skupina A |
13:3 05.06.2016 20:30 |
|
Sporting Solinky - FC Familia
3. kolo, skupina A |
11:3 07.06.2016 18:30 |
|
PREDATORS - Slavoj Houslice
3. kolo, skupina C |
5:3 09.06.2016 19:30 |
|
ŠOŠONI-Red Devils B - Slovenský Orloj Stará Bystrica
3. kolo, skupina F |
oboj. kont. 18.06.2016 00:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Queretaro - ROAD SK
4. kolo, skupina F |
2:8 19.05.2016 17:30 |
|
Slovenský Orloj Stará Bystrica - WU-Čince CREW-Trojkári B
4. kolo, skupina F |
3:5 19.05.2016 19:30 |
|
1
Malaga - EUNICA FUTSAL TEAM
4. kolo, skupina E |
3:6 21.05.2016 20:00 |
|
SynotTIP Bánová - FC Familia
4. kolo, skupina A |
12:7 24.05.2016 20:30 |
|
1
ANIMALS - Jalapeňos
4. kolo, skupina C |
1:3 26.05.2016 18:30 |
|
1
Juventus Žilina - PREDATORS
4. kolo, skupina C |
15:2 28.05.2016 15:00 |
|
1
FC Matador - ŠOŠONI-Red Devils B
4. kolo, skupina F |
6:8 28.05.2016 17:00 |
|
1
H2O fone Žilina - Recreativo
4. kolo, skupina D |
2:3 p.k. 28.05.2016 18:00 |
|
1
Sporting Solinky - AC Mailand
4. kolo, skupina A |
6:2 29.05.2016 19:30 |
|
Lokomotíva Utd. - FK Kastrol Team Žilina AFX
4. kolo, skupina D |
0:11 31.05.2016 18:30 |
|
FC Solinky - FSC Small Wood Žilina A
4. kolo, skupina A |
10:2 31.05.2016 20:30 |
|
1
Mercedes United - FSC Small Wood Žilina B
4. kolo, skupina B |
6:7 03.06.2016 19:30 |
|
1
BANDA - CVČ STROM SOLINKY
4. kolo, skupina B |
10:3 10.06.2016 19:30 |
|
FC Olympic - Cys Žilina
4. kolo, skupina D |
3:12 11.06.2016 14:00 |
|
1
FC Terra Varna - FC ANANASI-Profirol B
4. kolo, skupina B |
3:1 11.06.2016 15:00 |
|
ŽFA Žilina - Giraffa Camelo Pajdalis
4. kolo, skupina E |
9:5 16.06.2016 20:30 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
ŠOŠONI-Red Devils B - Queretaro
5. kolo, skupina F |
6:5 p.k. 06.05.2016 21:15 |
|
1
WU-Čince CREW-Trojkári B - FC Matador
5. kolo, skupina F |
11:2 14.05.2016 21:00 |
|
DYNAMO ŽILINA - ŽFA Žilina
5. kolo, skupina E |
4:6 19.05.2016 18:30 |
|
1
MFK Hájik - Mercedes United
5. kolo, skupina B |
2:11 20.05.2016 19:15 |
|
1
FSC Small Wood Žilina B - FC Terra Varna
5. kolo, skupina B |
0:6 20.05.2016 20:15 |
|
1
FC ANANASI-Profirol B - BANDA
5. kolo, skupina B |
3:7 20.05.2016 21:15 |
|
1
Giraffa Camelo Pajdalis - Malaga
5. kolo, skupina E |
3:13 21.05.2016 21:00 |
|
1
ROAD SK - Slovenský Orloj Stará Bystrica
5. kolo, skupina F |
3:4 26.05.2016 19:30 |
|
1
Cys Žilina - Lokomotíva Utd.
5. kolo, skupina D |
10:2 03.06.2016 18:30 |
|
FC 4Jao - H2O fone Žilina
5. kolo, skupina D |
4:6 04.06.2016 11:00 |
|
FSC Small Wood Žilina A - Sporting Solinky
5. kolo, skupina A |
3:8 12.06.2016 19:30 |
|
Jalapeňos - ProGamers
5. kolo, skupina C |
2:1 14.06.2016 19:30 |
|
1
PREDATORS - ANIMALS
5. kolo, skupina C |
4:3 p.k. 16.06.2016 18:30 |
|
FC Solinky - FC Familia
5. kolo, skupina A |
5:0 kont. 18.06.2016 00:00 |
|
AC Mailand - SynotTIP Bánová
5. kolo, skupina A |
0:5 kont. 18.06.2016 00:00 |
|
1
Slavoj Houslice - Juventus Žilina
5. kolo, skupina C |
8:13 19.06.2016 19:30 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
FC Terra Varna - MFK Hájik
6. kolo, skupina B |
5:4 21.05.2016 18:00 |
|
CVČ STROM SOLINKY - FC ANANASI-Profirol B
6. kolo, skupina B |
4:2 05.06.2016 19:30 |
|
Recreativo - FC Olympic
6. kolo, skupina D |
10:1 05.06.2016 19:30 |
|
BANDA - FSC Small Wood Žilina B
6. kolo, skupina B |
5:2 07.06.2016 20:30 |
|
1
EUNICA FUTSAL TEAM - Giraffa Camelo Pajdalis
6. kolo, skupina E |
14:8 10.06.2016 21:30 |
|
ŽFA Žilina - TNV
6. kolo, skupina E |
9:3 11.06.2016 10:00 |
|
Malaga - DYNAMO ŽILINA
6. kolo, skupina E |
0:5 kont. 11.06.2016 13:00 |
|
FK Kastrol Team Žilina AFX - Cys Žilina
6. kolo, skupina D |
1:6 12.06.2016 18:30 |
|
Lokomotíva Utd. - Recreativo
6. kolo, skupina D |
4:7 17.06.2016 19:30 |
|
FC Olympic - FC 4Jao
6. kolo, skupina D |
oboj. kont. 18.06.2016 00:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FSC Small Wood Žilina B - CVČ STROM SOLINKY
7. kolo, skupina B |
8:3 12.05.2016 20:30 |
|
Mercedes United - FC Terra Varna
7. kolo, skupina B |
4:6 13.05.2016 21:15 |
|
1
H2O fone Žilina - FC Olympic
7. kolo, skupina D |
6:3 21.05.2016 15:00 |
|
1
Recreativo - FK Kastrol Team Žilina AFX
7. kolo, skupina D |
3:11 10.06.2016 18:30 |
|
EUNICA FUTSAL TEAM - TNV
7. kolo, skupina E |
7:4 12.06.2016 10:30 |
|
FC 4Jao - Lokomotíva Utd.
7. kolo, skupina D |
5:0 kont. 12.06.2016 15:30 |
|
MFK Hájik - BANDA
7. kolo, skupina B |
3:9 14.06.2016 18:30 |
|
Giraffa Camelo Pajdalis - DYNAMO ŽILINA
7. kolo, skupina E |
5:7 14.06.2016 20:30 |