Štatistiky po základnej časti

Štatistiky celkom

všetky štatistiky

skupina A

P Názov tímu PZ V R P Sk Gr B Séria
1. METAL Skoba 3 3 0 0 14:0 +14 9 V V V
2. THE RED DEVILS ŽILINA A 3 2 0 1 15:6 +9 6 V P V
3. UNITED Crew 3 0 1 2 4:13 -9 1 P R P
4. SAFALÁTKY 3 0 1 2 3:17 -14 1 P R P

stretnutia v skupinách - víťazstvo 3 body, remízu 1 bod, pri rovnosti bodov rozhoduje vzájomný zápas, spoločná tabuľka: 1. až 6. miesto - víťazi skupín, 7. až 12. miesto - tímy na druhom mieste v skupinách, 13. až 18. miesto - tímy na treťom mieste v skupinách, 19. až 24. miesto - tímy posledné v skupinách

Filter tabuľky


Tabuľka naposledy vygenerovaná: 19.11.2019 12:47. | tabuľka bez odkazov

skupina B

P Názov tímu PZ V R P Sk Gr B Séria
1. BANDA 3 3 0 0 11:1 +10 9 V V V
2. Tipsport Chlub 3 2 0 1 7:5 +2 6 P V V
3. INTER 3 0 0 3 0:11 -11 0 P P P
4. EUNICA FUTSAL TEAM 3 0 0 3 0:11 -11 0 P P P

stretnutia v skupinách - víťazstvo 3 body, remízu 1 bod, pri rovnosti bodov rozhoduje vzájomný zápas, spoločná tabuľka: 1. až 6. miesto - víťazi skupín, 7. až 12. miesto - tímy na druhom mieste v skupinách, 13. až 18. miesto - tímy na treťom mieste v skupinách, 19. až 24. miesto - tímy posledné v skupinách

Filter tabuľky


Tabuľka naposledy vygenerovaná: 19.11.2019 12:47. | tabuľka bez odkazov

skupina C

P Názov tímu PZ V R P Sk Gr B Séria
1. Athletico Bitarová 3 2 0 1 14:6 +8 6 V P V
2. DOXX ŽILINA A 3 2 0 1 15:7 +8 6 P V V
3. For fun 3 2 0 1 14:9 +5 6 V V P
4. České Bučkovce 3 0 0 3 5:26 -21 0 P P P

stretnutia v skupinách - víťazstvo 3 body, remízu 1 bod, pri rovnosti bodov rozhoduje vzájomný zápas, spoločná tabuľka: 1. až 6. miesto - víťazi skupín, 7. až 12. miesto - tímy na druhom mieste v skupinách, 13. až 18. miesto - tímy na treťom mieste v skupinách, 19. až 24. miesto - tímy posledné v skupinách

Filter tabuľky


Tabuľka naposledy vygenerovaná: 19.11.2019 12:47. | tabuľka bez odkazov

skupina D

P Názov tímu PZ V R P Sk Gr B Séria
1. ŽFA Žilina 3 2 1 0 6:2 +4 7 R V V
2. REFEREE Team 3 1 2 0 5:4 +1 5 R V R
3. RECREATIVO B 3 1 0 2 10:5 +5 3 V P P
4. HBC Budatín 3 0 1 2 5:15 -10 1 P P R

stretnutia v skupinách - víťazstvo 3 body, remízu 1 bod, pri rovnosti bodov rozhoduje vzájomný zápas, spoločná tabuľka: 1. až 6. miesto - víťazi skupín, 7. až 12. miesto - tímy na druhom mieste v skupinách, 13. až 18. miesto - tímy na treťom mieste v skupinách, 19. až 24. miesto - tímy posledné v skupinách

Filter tabuľky


Tabuľka naposledy vygenerovaná: 19.11.2019 12:47. | tabuľka bez odkazov

skupina E

P Názov tímu PZ V R P Sk Gr B Séria
1. FC Sohli 3 2 1 0 9:4 +5 7 V R V
2. FK Kastrol Team Žilina A 3 1 1 1 6:7 -1 4 P V R
3. ELIT 3 1 0 2 6:9 -3 3 V P P
4. Citrus 3 0 2 1 8:9 -1 2 P R R

stretnutia v skupinách - víťazstvo 3 body, remízu 1 bod, pri rovnosti bodov rozhoduje vzájomný zápas, spoločná tabuľka: 1. až 6. miesto - víťazi skupín, 7. až 12. miesto - tímy na druhom mieste v skupinách, 13. až 18. miesto - tímy na treťom mieste v skupinách, 19. až 24. miesto - tímy posledné v skupinách

Filter tabuľky


Tabuľka naposledy vygenerovaná: 19.11.2019 12:47. | tabuľka bez odkazov

skupina F

P Názov tímu PZ V R P Sk Gr B Séria
1. Malaga 3 3 0 0 7:0 +7 9 V V V
2. CHALAPEŇOS 3 2 0 1 5:2 +3 6 V P V
3. Recreativo 3 1 0 2 3:6 -3 3 P V P
4. PUPKÁČI Futsal Team 3 0 0 3 0:7 -7 0 P P P

stretnutia v skupinách - víťazstvo 3 body, remízu 1 bod, pri rovnosti bodov rozhoduje vzájomný zápas, spoločná tabuľka: 1. až 6. miesto - víťazi skupín, 7. až 12. miesto - tímy na druhom mieste v skupinách, 13. až 18. miesto - tímy na treťom mieste v skupinách, 19. až 24. miesto - tímy posledné v skupinách

Filter tabuľky


Tabuľka naposledy vygenerovaná: 19.11.2019 12:47. | tabuľka bez odkazov

Spoločná tabuľka

P Názov tímu PZ V R P Sk Gr B Séria
1. METAL Skoba 3 3 0 0 14:0 +14 9 V V V
2. BANDA 3 3 0 0 11:1 +10 9 V V V
3. Malaga 3 3 0 0 7:0 +7 9 V V V
4. FC Sohli 3 2 1 0 9:4 +5 7 V R V
5. ŽFA Žilina 3 2 1 0 6:2 +4 7 R V V
6. Athletico Bitarová 3 2 0 1 14:6 +8 6 V P V
7. THE RED DEVILS ŽILINA A 3 2 0 1 15:6 +9 6 V P V
8. DOXX ŽILINA A 3 2 0 1 15:7 +8 6 P V V
9. CHALAPEŇOS 3 2 0 1 5:2 +3 6 V P V
10. Tipsport Chlub 3 2 0 1 7:5 +2 6 P V V
11. REFEREE Team 3 1 2 0 5:4 +1 5 R V R
12. FK Kastrol Team Žilina A 3 1 1 1 6:7 -1 4 P V R
13. For fun 3 2 0 1 14:9 +5 6 V V P
14. RECREATIVO B 3 1 0 2 10:5 +5 3 V P P
15. ELIT 3 1 0 2 6:9 -3 3 V P P
16. Recreativo 3 1 0 2 3:6 -3 3 P V P
17. UNITED Crew 3 0 1 2 4:13 -9 1 P R P
18. INTER 3 0 0 3 0:11 -11 0 P P P
19. Citrus 3 0 2 1 8:9 -1 2 P R R
20. HBC Budatín 3 0 1 2 5:15 -10 1 P P R
21. SAFALÁTKY 3 0 1 2 3:17 -14 1 P R P
22. PUPKÁČI Futsal Team 3 0 0 3 0:7 -7 0 P P P
23. EUNICA FUTSAL TEAM 3 0 0 3 0:11 -11 0 P P P
24. České Bučkovce 3 0 0 3 5:26 -21 0 P P P

stretnutia v skupinách - víťazstvo 3 body, remízu 1 bod, pri rovnosti bodov rozhoduje vzájomný zápas, spoločná tabuľka: 1. až 6. miesto - víťazi skupín, 7. až 12. miesto - tímy na druhom mieste v skupinách, 13. až 18. miesto - tímy na treťom mieste v skupinách, 19. až 24. miesto - tímy posledné v skupinách

Filter tabuľky


Tabuľka naposledy vygenerovaná: 19.11.2019 12:47. | tabuľka bez odkazov

Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.